Irsap - více než čtyřicet let úspěchů

Společnost IRSAP vznikla v roce 1963, se sídlem v italském městě Arquà Polesine, které se nachází v severní části Itálie nedaleko Verony. Zde se započala výroba prvních lisovaných ocelových článkových otopných těles. O tři roky později, bylo uvedeno na trh první trubkové těleso svého druhu s označením „TESI“.

V roce 1983, byly vyrobeny a na trh uvedeny koupelnová otopná tělesa. Dále IRSAP v tomto roce představil zcela nový koncept ve vytápění. Tělesa, která neslouží jen jako topná, ale zároveň jsou i jako designový prvek s velkou možnosti volby barev a tvarů.

Žebříky koupelnové

V roce 2001, Irsap rozšířil svůj sortiment o řadu elektrických radiátorů. A o 5let později, tedy v roce 2006 přichází nová kolekce luxusních topných radiátorů s názvem „ OFFICINA DELLE IDEE“.

radiátory designové

V roce 2010 společnost uvádí na trh zcela novou řadu „TESI Collezione“, která ukazuje, jak lze spojit úsporu energie, vysokou účinnost, tepelnou pohodu a hezký vzhled do jednoho radiátoru. Všechny typy radiátorů v této řadě lze získat v mnoha representativních a prestižních barevných provedeních, která jsou označena velmi charakteristickými jmény Galileo, Leonardo a Michelangelo. Zde jsou použity veškeré výhody radiátorů TESI společně s ozdobnými prvky, které jsou rovněž pro praktické využití jednotlivých radiátorů. Výběr radiátoru je možné provést z typových řad pod označením „TESI AVENUE“, „TESI MY WAY“, „TESI BUBBLE“, „TESI SQUARED“, „TESI RUNNER“ a „TESI RIVER“

Tesi kolekce

Dnes je společnost jedením z největší celosvětových výrobců ocelových článkových radiátorů. Díky výrobním závodům vybaveným výrobními linkami na vysoké úrovni, s nejmodernějšími technologiemi svařování laserem, úpravou povrchů práškovou barvou je IRSAP schopen poskytnout tu nejlepší jakost výrobků, nejlepší služby a maximální spolehlivost. Neustálá inovace výrobků je zaručena díky vývojovému a výzkumnému středisku, které je neustále finančně podporováno. Každoročně společnost přichází na trh s novými inovovanými výrobky, které představují tu nejvyšší kvalitu.

V České Republice společnost IRSAP zastupuje firma HERMANN tepelná technika s.r.o., která se zabývá dodávkou plynových kondenzačních kotlů, nízkoteplotními systémy , regulacemi a multifunkčními zdroji pro vytápění domů, či větších objektů.

Sídlo společnosti najdete v Dubenci nebo na www.irsapcz.cz v sekci kontakt.